
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647827
FurMark (GL) Submitted by Miciuzzz on May 17, 2026 @ 12:36:12 | | SCORE | 5167 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3816 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 1797 MHz |
|---|
| max power | 259 W |
|---|
|