
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2647830
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:36:56 | | SCORE | 2451 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2667 v4 @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 4060 Dual 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1569-F311 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
|