
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647836
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:39:11 | | SCORE | 6856 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3982 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 2117 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|