
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2647877
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:49:29 | | SCORE | 5599 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1ED3-E3A - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 42 MHz - max: 2144 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
|