
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647970
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:12:06 | | SCORE | 9355 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EFE-51 - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2391 MHz |
|---|
| max power | 275 W |
|---|
|