
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2647976
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:13:34 | | SCORE | 5485 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1E7B-AA02 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 52 MHz - max: 1632 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|