
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2648036
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:29:34 | | SCORE | 7190 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1458-40BC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (339 W) |
|---|
|