FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648618
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 16:01:19 |
| SCORE | 4866 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D48 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 70 W |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE Pulse RX 7600 OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1DA2-E448 - REV: CF |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 183 MHz - max: 2044 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| max power | 191 W |
|---|