FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2648635
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 16:03:55 |
| SCORE | 6625 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 1950 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RX 9060 XT Prime OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1043-61E - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 68 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| max power | 178 W |
|---|