FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648846
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 17:00:35 |
| SCORE | 14248 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 950 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RTX 5090 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-416F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2288 MHz - max: 2602 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|