
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649100
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 18:10:17 | | SCORE | 8391 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-E439 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 99 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 1973 MHz |
|---|
| max power | 227 W |
|---|
|