
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649631
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:34:33 | | SCORE | 389 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro P400/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.42 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9500 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Quadro P400 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1CB3 - SUB: 10DE-11BE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 1228 MHz - max: 1253 MHz |
|---|
|