FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649656
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:40:21 |
| SCORE | 10441 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 1462-5091 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (450 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|