
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649695
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:53:49 | | SCORE | 4841 |
|---|
| FPS | 80 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-881D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1628 MHz - max: 1838 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|