FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649789
FurMark (VK) Submitted by kmfulmer100 on May 17, 2026 @ 21:20:21 |
| SCORE | 9445 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3987 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (420 W) |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1B36-100 - SUB: 1AF4-1100 - REV: 5 |
|---|