FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649823
FurMark (GL) Submitted by barbuchaCZ on May 17, 2026 @ 21:31:06 |
| SCORE | 5101 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 565.90 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3090 Gamming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1462-3884 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 565.90 |
|---|
| max core usage | 51 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (351 W) |
|---|