
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649824
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 21:31:11 | | SCORE | 6081 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2667 v4 @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 19DA-3500 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (233 W) |
|---|
|