
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649851
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 21:41:43 | | SCORE | 13151 |
|---|
| FPS | 219 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2588 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (300 W) |
|---|
|