FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2649873
FurMark ROG (GL) Submitted by Heerous1 on May 17, 2026 @ 21:51:25 |
| SCORE | 18595 |
|---|
| FPS | 309 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (255 W) |
|---|
| GPU1 | VirtualMonitor Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1EEB5-129759 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|