
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649962
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:19:13 | | SCORE | 4496 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1462-3896 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 62 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (301 W) |
|---|
|