
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650047
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:49:12 | | SCORE | 2721 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C0 - SUB: 7377-0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1178 MHz - max: 1317 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (287 W) |
|---|
|