FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650049
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:50:57 |
| SCORE | 2220 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D36 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 82 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 4060 DUAL OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1043-8903 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1816 MHz - max: 2506 MHz |
|---|