
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2650312
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 00:49:41 | | SCORE | 5369 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-143A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2332 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (299 W) |
|---|
|