FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650996
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 08:09:51 |
| SCORE | 5137 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.270 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.40.02 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 2128 MHz |
|---|
| max power | 290 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E26 - REV: CB |
|---|