FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2651307
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 10:39:43 |
| SCORE | 7520 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 38 °C |
|---|
| core clock | min: 173 MHz - max: 1613 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 55 °C |
|---|
| max power | 365 W |
|---|