
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2651850
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 14:04:34 | | SCORE | 6884 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22635 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4080 Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1462-5111 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (320 W) |
|---|
|