FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652514
FurMark (GL) Submitted by Bn-Lives on May 18, 2026 @ 17:15:06 |
| SCORE | 8950 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900XT 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 7900 XTX OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1043-506 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 148 MHz - max: 1886 MHz |
|---|
| max power | 420 W |
|---|