FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2652598
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 17:39:43 |
| SCORE | 8310 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.1.1.250116 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 7900 XTX Merc 310 OX 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 130 MHz - max: 1875 MHz |
|---|
| max power | 414 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 81 W |
|---|