FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652939
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 19:09:17 |
| SCORE | 10968 |
|---|
| FPS | 181 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D98 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 1458-2333 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 66 MHz - max: 2262 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| max power | 333 W |
|---|