FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653165
FurMark (GL) Submitted by ed on May 18, 2026 @ 20:17:02 |
| SCORE | 6440 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2228 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (250 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8A - SUB: 1462-7D17 - REV: 4 |
|---|