FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653168
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 20:17:45 |
| SCORE | 4279 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A782 - SUB: 1462-7D25 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3080 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 10DE-1467 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|