FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653266
FurMark (GL) Submitted by 111 on May 18, 2026 @ 20:48:41 |
| SCORE | 6064 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A782 - SUB: 1462-7E44 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 72 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-5351 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|