
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653269
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 20:48:55 | | SCORE | 11480 |
|---|
| FPS | 190 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1458-40DA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2236 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (453 W) |
|---|
|