
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653279
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 20:51:38 | | SCORE | 6379 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-4175 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2752 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (250 W) |
|---|
|