
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653366
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 21:16:47 | | SCORE | 9560 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 196E-1432 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2378 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (361 W) |
|---|
|