FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653417
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 21:31:16 |
| SCORE | 3899 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 196E-12AF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1426 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (247 W) |
|---|