FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2653463
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 21:43:26 |
| SCORE | 3432 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 12GB |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 12GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6730 - REV: E5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 505 MHz - max: 2082 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|