
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653575
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 22:23:12 | | SCORE | 8917 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-8A2B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (391 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E84 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
|