FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2653610
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 22:37:53 |
| SCORE | 23963 |
|---|
| FPS | 396 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL Liquid OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 2656 MHz - max: 2752 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (605 W) |
|---|