FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653611
FurMark (GL) Submitted by diggy_126 on May 18, 2026 @ 22:38:13 |
| SCORE | 14458 |
|---|
| FPS | 240 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D V2/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E19 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 1750 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D V2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 1458-41C8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1328 MHz - max: 2528 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|