FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653615
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 22:39:26 |
| SCORE | 7196 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 4090 GameRock OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1569-F296 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 59 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 79 % TDP (354 W) |
|---|