FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653669
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 23:05:55 |
| SCORE | 3349 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3090 Gamming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1462-3884 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 436 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 74 % TDP (266 W) |
|---|