
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653678
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 23:08:22 | | SCORE | 6847 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 182 MHz - max: 1775 MHz |
|---|
| max power | 305 W |
|---|
|