
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653685
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 23:11:01 | | SCORE | 7314 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 10DE-1795 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|