
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653870
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 00:29:21 | | SCORE | 1992 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1043-870D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (179 W) |
|---|
|