
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660089
FurMark (GL) Submitted by pidor on May 20, 2026 @ 18:25:28 | | SCORE | 1786 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 527.56 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8750H CPU @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C20 - SUB: 1043-1011 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 354 MHz - max: 1405 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (79 W) |
|---|
|