FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660097
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:27:49 |
| SCORE | 2520 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F9D - SUB: 103C-8A3E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1380 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 103C-8A3E - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1800 MHz |
|---|