
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660106
FurMark (GL) Submitted by Amigafan on May 20, 2026 @ 18:29:13 | | SCORE | 5870 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2334 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 88 MHz - max: 2133 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|