FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2660119
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:31:29 |
| SCORE | 12648 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 1043-8874 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1126 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (459 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|