FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660231
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:06:13 |
| SCORE | 14773 |
|---|
| FPS | 245 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 1462-5091 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (454 W) |
|---|